Regulamin

Witamy serdecznie w Augustynówce!

Dołożymy wszelkich starań abyście Państwo poczuli się u Nas wyjątkowo. Będziemy bardzo wdzięczni za przestrzeganie niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.


 

REGULAMIN
 
1.   Każdy apartament wynajmowany jest na doby.

2. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00. Istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania, bądź przedłużenia doby hotelowej, po uzgodnieniu tego faktu z Właścicielem i pod warunkiem dostępności danego apartamentu.

3. Rezerwację uznajemy za wiążącą w momencie wpłaty zadatku na poczet rezerwacji, na konto bankowe w ciągu 24 godzin od momentu złożenia rezerwacji. Wpłaty zadatku można dokonać również przelewem online (szybkie przelewy Przelewy24).

4. Końcowa opłata za pobyt powinna zostać uiszczona po przyjeździe do Obiektu, gotówką bądź przelewem na wskazany numer rachunku bankowego, najpóźniej w 2 dniu pobytu. W przypadku braku opłacenia pozostałej kwoty, gospodarz ma prawo do anulowania rezerwacji bez zwrotu wcześniej wpłaconej zaliczki.

5. Osoba dokonująca rezerwacji musi mieć ukończone 18 lat.
6. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który w poprzednim pobycie rażąco naruszył Regulamin.

7. Gość ma możliwość rezygnacji z rezerwacji do 14 dni przed rozpoczęciem pobytu. W przypadku rezygnacji na mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem lub w trakcie trwania pobytu, nie zwracamy zaliczki i kosztów pobytu.

8. Dokonując rezerwacji Rezerwujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

9. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji z przyczyn losowych, niezależnych od nas, wraz ze zwrotem poniesionych kosztów pobytu.

10. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymania faktury za pobyt, prosimy o zgłoszenie tego faktu przy dokonywaniu rezerwacji oraz podanie danych nabywcy.

11.  Osoby niezameldowane w obiekcie mogą przebywać w apartamencie Gościa, pod warunkiem zachowania ciszy nocnej i przestrzegania regulaminu, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu Właścicielowi obiektu.

12.  Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22:00 do 7:00.

13. Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich Właścicielowi, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

14.  Obiekt ma obowiązek zapewnić:
*  warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa;
*   bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o Gościu;
*   profesjonalną i uprzejmą obsługę;
*  w miarę swoich możliwości usuwanie wszelkich usterek i niedogodności;

15.  Goście obiektu mogą korzystać nieodpłatnie z bezprzewodowego internetu Wi-Fi: login: Augustynowka hasło: Haniaczyk11a

16.  Gość Augustynówki ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

17.  Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

18.  W przypadku zagubienia kluczy i/lub breloka do zamka elektrycznego, pobieramy opłatę w wysokości 100 zł.

19. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji osobiście, bądź pod numerami telefonów:
Haniaczyk Sylwia +48 695 955 904
Haniaczyk Janusz +48 605 087 239


POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO – poniżej szczegóły. Polityka prywatności strony http://augustynowka.pl/

1. Informacje ogólne Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Augustynówce.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Haniaczyk Janusz, Bafijówka 11a, 34-532 Brzegi, Polska NIP: 7361597939, Regon: 387406216, tel.: +48 605 087 239

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy. 5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis http://augustynowka.pl/. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

12. Po dokonaniu płatności nie przysługuje możliwość odstąpienia od umowy. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej. Osoba rezerwująca nocleg poprzez niniejszy formularz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji noclegu oraz akceptuje warunki anulacji i płatności za rezerwację.